info@probilgrup.com.tr
  • 09:00 - 21:00

Nasıl Çalışırız?

01
Bakım Ve Onarım

Probil Bilgisayar bakım onarım ve tamir hizmetleri olarak, sisteminizin baştan aşağı envanterini çıkarıp, sahip olduğunuz sistemi inceleyerek size rapor sunarız. Bilgisayar bakım sözleşmesi yaparak, kullanıcılarınızın ufak ama meşakkatli problemlerinin önüne geçebilir, kendi işinize odaklanabilirsiniz. Alacağınız uzaktan ve yerinde destek hizmeti ile birlikte, periyodik aralıklarla sisteminizin bakımını yapabilir, cihaz problemlerinde daha başlamadan önüne geçebilirsiniz.

02
Kurumsal Bakım Anlaşması

Kurumsal Bakım Anlaşması size; donanım ve yazılım sistemlerinizin düzenli bakımının yapılmasını, oluşabilecek sorunların önceden tespit edilip sorun haline gelmeden anında müdahale edilmesini sağlar. Teknolojik yeniliklerden haberdar olmanızı ve güncele ayak uydurmanızı, daha verimli ve hızlı çalışmanızı ve sorun daha oluşmadan hizmet almanızı sağlar.

03
Güvenlik Çözümleri

İnternet kullanımın yaygınlaşmasıyla iş verimi arttığı gibi güvenlik riskleri de artmıştır. Sanal saldırı ve bilgi hırsızlığına uğrayan işletmelerin sayısı her geçen gün artmaktayken Probil Bilgisayar olarak altyapınızı inceleyip sizin için en uygun güvenlik çözümünü bulup sisteminize uygulayarak işletmenizin bilgi güvenliğini sağlıyoruz.

04
Yedekleme Hizmeti ve Çözümleri

Probil Bilgisayar olarak bizler, mevcut datalarınızı tarar, yedekleme yapılacak alanları belirler ve veri güvenliğini sizler için sağlarız. Oluşturulacak takip sistemlerini kurup, sizler için verilerinizin güvenliğini takip ederiz.

Hemen Ara